Katalog firm

Trakt

Znajdująca się w Lublinie firma Trakt kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Świadcząc usługi dźwigowe od wielu lat, dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym. Oferuje wynajem żurawi samojezdnych, dźwigów i wiele więcej. Gwarantuje konkurencyjne ceny i szybką realizację zleceń.

Wynajem żurawi

Firma Trakt jest nie tylko znaną, ale i cenioną firmą w całej Polsce. Kompleksowa oferta wynajmu żurawi i koparko-ładowarek znajdziemy na ich ciekawej stronie internetowej: http://www.trakt.go3.pl.
Ta profesjonalna firma wyspecjalizowała się w wynajmie różnego rodzaju maszyn i urządzeń, które przyczyniają się do podniesienia sprawności realizowanych prac i szybszego ukończenia nawet najbardziej wymagających zleceń. Wysokiej klasy żurawie Lublin oraz inny sprzęt dostępny w naszej ofercie pozwala na załadunek i wyładunek materiałów o różnej wadze, również na duże wysokości, co sprawdza się zarówno w przypadku prowadzonych prac remontowo-budowlanych, jak i montażu różnych elementów, na przykład wielkoformatowych reklam.
W ofercie mają: usługi sprzętowe minikoparką, usługi dźwigowe, dźwigi samochodowe o udźwigu 20,30,35,40,45,50,70,90 ton, transport HDS, czy usługi ładowarkami teleskopowymi obrotowymi 18 i 21 metrów z platformą roboczą.
Warto przejrzeć ich ciekawą stronę i wybrać odpowiedni produkt.

Kontakt

Ulica: Młyńska 13

Kod: 20-405

Miejscowość: Lublin

http://www.trakt.go3.pl/

E-mail: phutrakt@tlen.pl

Tel.: 601-979-654


Podobne firmy

Dunkam

Czy Państwo poszukują doskonałości oraz precyzji w obróbce granitu? Zapraszamy serdecznie do Dunkam – domeny, gdzie artyzm i funkcjonalność scalają się, tworząc produkty z granitu o niezmiernej jakośc...