Katalog firm

Karczma Bida w Opolu

Karczma Bida to sieć restauracji, do których to zapraszamy Państwa na skosztowanie wyśmienitych dań kuchni staropolskiej. Doskonałe przepsy naszych szefów kuchni sprawią, że będziecie chętnie do nas wracali. Pełne menu dostępne jest na naszej stronie internetowej.

Kuchnia staropolska

Karczma Bida to wyjątkowe miejsce z przyjemną i ciepłą atmosferą. Menu restauracji jest bardzo bogate i jest najsilniejszą stroną Karczmy. Coś dla siebie znajdą miłośnicy tradycyjnej kuchni polskiej. Do wyboru są różnego rodzaju pierogi, w wersji gotowanej lub smażonej. Stali klienci bardzo polubili kotlety schabowe, które są tak duże, że zakrywają niemal cały talerz.
Uwagę warto poświęcić także zupom - rosół smakuje tak jak u mamy. Wielbiciele zdrowego odżywiania się mogą skusić się na świeże sałaty i dania w stylu fit na bazie ryb. Kucharze dokładają wszelkich starań, aby posiłki przygotowywane były z sercem, na podstawie wyłącznie świeżych składników najwyższej jakości.
Karczma Bida to idealne miejsce na randkę, rodzinne spotkanie czy wypad z przyjaciółmi. Istnieje możliwość rezerwacji większej ilości stolików i organizacja imprezy okolicznościowej - urodzin, imienin, chrzcin i komunii. Karczma Bida - Restauracja to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, które koniecznie trzeba odwiedzić.
Pełną kardę dań naszej restauracji można znaleźć na stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/opole/.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406