Katalog firm

Kategorie


A-AAron

AAron to znany zakład usług pogrzebowych, od lat specjalizujący się w organizacji pięknych ceremonii pogrzebowych. Dbamy o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości żałobnej, przygotowujemy zmarłego do pochówku, organizujemy transport żałobników. Oprócz tego, w imieniu rodziny, załatwiamy sprawy w urzędach.

Kremacja zwłok

AARON to profesjonalny zakład pogrzebowy, który oferuje m.in. bezpłatny transport zwłok (całodobowy), przygotowanie zmarłego do pochówku, dostarczenie kwiatów i wiązanek pogrzebowych, kremację i ekshumację zwłok, obsługę i transport żałobników, a także wiele więcej. Wyróżniamy się nie tylko odpowiedzialnym podejściem do wykonywanych usług, ale również ogromnym szacunkiem do zmarłych.
Staramy się, aby najbliżsi czuli nasze wsparcie. Pomagamy żałobnikom w sprawach formalnych (w tym urzędowych). Wieloletnie doświadczenie sprawia, że standard naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Kremacja zwłok Katowice - przestrzegamy rygorystycznych norm i przepisów. Umożliwiamy pożegnanie się najbliższych ze zmarłą osobą (również w obecności księdza). Transportujemy zwłoki, a także urnę (m.in. z miejsca kremacji do kościoła, a także z kościoła na cmentarz).
Proponowana forma pochówku odbywa się w godnej atmosferze. Jest zalecane ze względów praktycznych, a także ekonomicznych (brak konieczności wykupu dodatkowego miejsca na cmentarzu).

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Jedyną rzeczą w życiu, której możemy być pewni jest śmierć. Nie ma możliwości uchylić się od niej i chcąc nie chcąc musimy się z nią pogodzić. Firma Zeus jest zakładem pogrzebowym, prowadzącym swą dzi...