Katalog firm

Koncept Studio

Szukasz inspiracji na nową aranżację wnętrz swojego domu czy mieszkania? Odwiedź naszą stronę internetową, pełną realizacji wykonanych przez firmę Koncept. Wykonujemy wysokiej jakości meble na życzenie Klienta, w pełni funkcjonalne i nowoczesne. Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie.

Meble na wymiar

Oferujemy Państwu wysokiej klasy meble na wymiar Lublin w bardzo atrakcyjnej cenie. Zatrudniamy najlepszych projektantów mebli i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.
Jeżeli nie mogą Państwo nigdzie znaleźć wymarzonych mebli do swojego mieszkania to eleganckie meble na wymiar jest najlepszych rozwiązaniem. Dla nas projektowanie mebli to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Wykonujemy oryginalne i niepowtarzalne meble nie tylko do mieszkań prywatnych, ale również do biur.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Na naszej stronie firmowej - koncept-studio.pl mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług oraz obejrzeć niektóre z ostatnich realizacji. W meblach montujemy profesjonalna okucia na które dajemy dożywotnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność, że będą wam służyć przez wiele długich lat.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://www.koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

Kupowanie nowych mebli do mieszkania nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Z jednej strony muszą być na tyle małe i dopasowane, ażeby zmieściły się w małych pokojach, a z drugiej muszą odpow...