Katalog firm

Studio Firanowe

Studio Firanowe to firma, która oferuje klientom w swoim sklepie w Olsztynie produkty do wystroju okien. W szerokim asortymencie znajdują się zasłony, rolety, żaluzje oraz firany wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby bez zarzutu wybrane produkty prezentowały się w oknie. Odmień swoje wnętrze.

Aranżacja okien

Okna są duszą każdego domu. Mają za zadanie tworzyć odpowiednią atmosferę i przyciągać wzrok przechodniów. Jednakże czasem stanowią też zagrożenie dla prywatności domowników. Na szczęście istnieje sposób, aby zredukować je praktycznie do zera. Strona internetowa studiofiranowe.com umożliwia zamówienie usług specjalistów pracujących w przedsiębiorstwie Studio Firanowe.
Po otrzymaniu zlecenia podejmą się oni założenia w każdym oknie rolet i żaluzji, które nie pozwolą na zobaczenie obcym niepożądanych zdarzeń z życia rodzinnego. Doskonałe wykształcenie stylistyczne pracowników Studia Firanowego zagwarantuje, że swoimi zabiegami nie zniszczą oni pracowicie tworzonych aranżacje Olsztyn. Wszystkie żaluzje i rolety oferowane klientom na studiofiranowe.com pochodzą z kolekcji uznanych marek takich jak brytyjskie Warwick.
Co więcej Studio Firanowe współpracuje ze znanymi dekoratorami wnętrz i może pochwalić się posiadaniem w swoim asortymencie całych kolekcji, które zyskiwały sobie uznanie na międzynarodowych targach i pokazach.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993