Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik od wielu lat działa w branży psychologii i psychoterapii, obsługując klientów o najbardziej złożonych problemów, zawsze starając się wspólnie z nimi znaleźć ich właściwe rozwiązanie. Kobieta swój profesjonalizm opiera na bogatym doświadczeniu, jak również licznych szkoleniach, które do tej pory przeszła.

Terapia dla par

Wasz związek przechodzi nie lada kryzys? Nie masz pojęcia jak dogadać się ze swoim partnerem a tym samym niejednokrotnie dochodzi do niepotrzebnych zgrzytów oraz kłótni? Zatem potrzebna jest wam terapia dla par w Łodzi, a więc możliwość skorzystania z pomocy psychoterapeuty, czyli bezpośredniego uczestniczenia w spotkaniach gdzie będzie on się starał nas wesprzeć w rozwiązaniu adekwatnych do tego problemów.
Oczywiście już niejednokrotnie wspomniana terapia par okazała się nie tyle skuteczna co przydatna, umożliwiła przede wszystkim zrozumienie tego gdzie leży problem łączących daną parę relacji, ewentualnie z jakiego powodu nie potrafią się oni ze sobą dogadać.
Dlatego warto dowiedzieć się więcej o tym co umożliwia wspomniana terapia dla par, ewentualnie w razie jakiejkolwiek potrzeby skorzystać z pomocy fachowca i specjalisty, a tym samym psychoterapeuty, co w wielu przypadkach oraz sytuacjach ma jak najbardziej uzasadniony sens.
Dzięki niemu możemy znaleźć podłoże danego problemu, a nawet zmienić podejście do drugiej i bliskiej nam osoby. Jeśli szukasz specjalisty, który podejmie się skutecznej terapii dla par, to zapoznaj się z ofertą proponowaną przez Ewę Czernik, której propozycję znajdziesz na stronie http://ewaczernik.pl/psychoterapia/terapia-par/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej okaże ci niezbędne wsparcie i zrozumienie, w przypadku gdy nie radzisz sobie z depresją, ewentualnie nerwicą lub innym problemem o podłożu psychicznym. N...