Katalog firm

Jawo

Oferujemy Państwu gotowe dania mrożone, które są coraz częściej kupowane przez zadowolonych Klientów. Jeśli Państwa firma zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych, to z pewnością nasza oferta hurtowa będzie spełniała Państwa oczekiwania. Więcej wiadomości uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie.

Gotowe dania

Polacy są bardzo różni, ale jednocześnie wiele ich łączy. Na przykład zamiłowanie do dobrej kuchni, a najlepiej tej tradycyjnej, którą znamy od najmłodszych lat. W Jawo mamy podobnie - bardzo cenimy sobie polskie potrawy. Są po prostu najlepsze na świecie! To właśnie dlatego postanowiliśmy przygotowywać je dla innych.
W ten sposób powstała niezwykle bogata oferta najlepszych dań polskiej kuchni. Krokiety z kapustą i grzybami, pierogi z jagodami i serem, placki ziemniaczane, kluski śląskie z mięsem... To tylko niewielka część naszej palety smaków. Przekonaj się już dziś, że w przypadku Jawo każde danie to posiłek najwyższej jakości. Zdrowy, wartościowy i przepyszny. Na dodatek przygotowanie go zajmie Ci zaledwie chwilę, więc jest idealną propozycją na obiad po ciężkim dniu pracy czy poczęstunek dla niezapowiedzianych gości.
Tak samo myśli coraz więcej Polaków i dlatego dania gotowe Jawo już na dobre stały się bywalcem wielu polskich lodówek. Dziękujemy za to zaufanie i obiecujemy, że będziemy jeszcze lepsi.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28