Katalog firm

M-System

Firma M-System to wieloletnie doświadczenie i profesjonalne rozwiązania bezpieczeństwa dla gospodarstw domowych i firm. W ofercie posiadamy systemy antywłamaniowe, przeciwpożarowe, telewizję przemysłową i wiele innych. Oferujemy specjalistyczne wykonanie najwyższej jakości i konkurencyjne stawki za usługi.

Depozytory kluczy

Msystem.net.pl to narzędzie, które pozwala na wynajęcie usług świetnie wyszkolonych fachowców, pracujących w firmie M- System. Branża w której działa to przedsiębiorstwo zajmuje się szeroką pojętą tematyką ochrony osób prywatnych, firm i nieruchomości. M- System posiiada wszystkie wymagane koncesje i zezwolenia.
W połączeniu z wyspecjalizowanymi pracownikami i nowoczesnymi technologiami, daje to gwarancję wysokiej jakości wykonanej pracy. Urządzenia takie jak depozytor kluczy czy monitoring w systemie przemysłowym znacząco podniosą standardy bezpieczeństwa wszędzie gdzie zostaną zamontowane. Ich obecność wpłynie też na komfort psychologiczny każdego mieszkańca chronionego budynku. Oprócz ochrony przed innymi ludźmi, fachowcy możliwi do wynajęcia na msystem.net.pl podejmują się też montażu systemów przeciwpożarowych.
Nie od dziś wiadomo, że ten niszczycielski żywioł łatwo wymyka się spod kontroli. Zabezpieczenia przeciwpożarowe pozwalają na uniknięcie tragedii i uratowanie życia lub dobytku osób dotkniętych pożarem.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399


Podobne firmy

Pracownia automatyki

Inteligentny i bezpieczny budynek to sukces, którego osiągnięcie możliwe będzie we współpracy z Pracownią Automatyki. Proponujemy wykonanie sprawdzonych i skutecznych systemów najlepszych producentów....