Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik od wielu lat działa w branży psychologii i psychoterapii, obsługując klientów o najbardziej złożonych problemów, zawsze starając się wspólnie z nimi znaleźć ich właściwe rozwiązanie. Kobieta swój profesjonalizm opiera na bogatym doświadczeniu, jak również licznych szkoleniach, które do tej pory przeszła.

Terapia indywidualna

Zmagasz się z depresją lub nerwicą a nawet walczyć z lękami? Nałóg jest dla ciebie nie lada problemem, z którym nie umiesz sobie najzwyczajniej w świecie poradzić? Zatem wiedz jedno, psychoterapia indywidualna w Łodzi to świetna okazja nie tylko do podzielenia się własnymi problemami z osobą, jaka może nam pomóc lecz przede wszystkim możliwość rozwiązania wielu problemów.
Oczywiście psychoterapia indywidualna Łódź to coś korzystnego, niezbędnego oraz przydatnego przy diagnozowaniu, określaniu a nawet leczeniu wielu schorzeń psychicznych czy nawet radzeniu sobie z uzależnieniami. Można powiedzieć więcej, a mianowicie psychoterapia indywidualna w Łodzi ma na celu niesienie pomocy, jest to efektem tego iż mamy możliwość porozmawiania rzeczywiście z kimś, kto stara się nas nie tylko zrozumieć, lecz najzwyczajniej w świecie pomóc, dodatkowo posiada w tym zakresie odpowiednie kompetencję.
Niech zatem psychoterapeuta będzie osobą, której pomocy nie odrzucimy a nawet z niej skorzystamy gdy zajdzie taka potrzeba.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej okaże ci niezbędne wsparcie i zrozumienie, w przypadku gdy nie radzisz sobie z depresją, ewentualnie nerwicą lub innym problemem o podłożu psychicznym. N...