Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U. Ład istnieje na rynku ponad 20 lat. Klientom z Łodzi i okolic oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze i nie tylko. Oprócz wycinki drzew czy koszenia trawy, zajmuje się między innymi porządkowaniem terenów, odśnieżaniem i wywozem odpadów komunalnych. Posiadając specjalistyczny sprzęt, firma realizuje zlecenia szybko i starannie.

Usługi ogrodnicze

Jeżeli interesują Państwo profesjonalne usługi ogrodnicze w Łodzi, ale niestety nie możecie nigdzie znaleźć żadnego doświadczonego ogrodnika, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Dla nas ogrodnictwo to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się dzielić ze swoimi klientami.
Zaprojektowanie pomysłowego ogródka wbrew pozorom jest bardzo trudnym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, terminowość w realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Pomogliśmy już stworzyć wymarzony ogródek wielu naszym zadowolonym klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.
Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu FISKARS i STIHL, dlatego też jesteśmy w stanie sprostać coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy także wycinkę drzew za pomocą specjalnych wysięgników koszowych. Działamy szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Listę wszelkich usług ogrodniczych oferowanych przez naszą firmę można znaleźć na stronie http://miastoiogrody.pl/.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357