Katalog firm

AMS Car Design

Nasza firma oferuje Wam do sprzedaży folię okienne do aut oraz szyby samochodowe. Produkty jakie oferujemy Wam dzisiaj do zakupienia pochodzą od najlepszych oraz zaufanych dostawców. Możecie być pewni, że posłużą Wam one przez długi czas. Na każdy nasz towar oraz usługę dajemy Wam gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wymiana szyb

AMS Car Design to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje markowe szyby samochodowe Łódź do wszystkich najpopularniejszych aut. Każdy kierowca powinien zdawać sobie sprawę z tego, że nawet najmniejsza rysa może stanowić bardzo duże zagrożenie, dlatego też warto jak najszybciej skorzystać z naszych usług. U Nas mogą Państwo zamówić nie tylko nowe, ale również używane szyby samochodowe Łódź.
Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość, która w tej branży odgrywa bardzo ważną rolę. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami na rynku, dzięki czemu możemy być liderem w branży, którą reprezentujemy. Oprócz sprzedaży szyb zajmujemy się również ich kompleksowym przyciemnianiem.
Korzystamy wyłącznie z markowych folii, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. AMS Car Design to firma z której usług na pewno będą Państwo zadowoleni.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423