Katalog firm

ARM

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktową i usługową firmy ARM. Oferujemy wysokiej klasy materiały budowlane oraz gwarantujemy szybki ich montaż. Więcej informacji można znaleźć odwiedzając naszą siedzibę bądź też kontaktując się z nami telefonicznie.

Okna

Nasza firma produkuje między innymi okna Elbląg, drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, rolety, bramy garażowe, parapety, a także nawiewniki. Posiadamy również asortyment związany z klamkami, czy też z zamkami.
Tworzone przez nas produkty cechują się wysoką jakością, trwałością i funkcjonalnością. Okna produkowane są zarówno z drewna jak i z tworzyw sztucznych oraz aluminium. Klienci mogą dopasować stolarkę do własnych potrzeb, a także do posiadanego budżetu. Nie bez znaczenia jest czas realizacji zlecenia. Staramy się, aby produkt dotarł do inwestora jak najszybciej, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to w trakcie budowy domu.
Szczególne znaczenie dla wielu klientów ma fakt, że prowadzimy również usługi montażowe. Źle wprawione okno może być przyczyną powstania mostków termicznych. Jest prosty sposób, na uniknięcie podobnych problemów. Można wybrać dobrej jakości okna o cechach izolacyjnych, a także skorzystać z opcji montażu przez profesjonalistów. Jedynie takie postępowanie gwarantuje właściwe osadzenie okien.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283