Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik od wielu lat działa w branży psychologii i psychoterapii, obsługując klientów o najbardziej złożonych problemów, zawsze starając się wspólnie z nimi znaleźć ich właściwe rozwiązanie. Kobieta swój profesjonalizm opiera na bogatym doświadczeniu, jak również licznych szkoleniach, które do tej pory przeszła.

Depresja

Psychoterapeuta Ewa Czernik to najwyższej jakości usługi świadczone przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego specjalistę. Przez wiele lat mojej działalności pracowałam z osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi somatycznie, uzależnionymi, z zaburzeniami odżywiania, a także wieloma innymi.
Podejmuje się leczenia nawet najbardziej zaawansowanych stanów choroby. Leczenie depresji Łódź - dokładam wszelkich starań, aby pacjent już po kilku pierwszym wizytach czuł kompleksowe wsparcie oraz motywację do dalszych działań. Każda osoba jest dla mnie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. To właśnie dlatego plan psychoterapii oraz metody leczenia dobierane są do indywidualnych potrzeb osoby chorej. Podczas terapii panuje intymna i przyjazna atmosfera.
Zapewniam komfortowe warunki otoczenia, dzięki czemu pacjent może poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Przestrzegam pełnej dyskrecji - wszystko pozostanie wyłącznie za drzwiami gabinetu. Ofertę kieruje dla osób w każdym wieku - nastolatków, dorosłych, ludzi starszych.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej okaże ci niezbędne wsparcie i zrozumienie, w przypadku gdy nie radzisz sobie z depresją, ewentualnie nerwicą lub innym problemem o podłożu psychicznym. N...