Katalog firm

Kategorie


Jawo

Oferujemy Państwu gotowe dania mrożone, które są coraz częściej kupowane przez zadowolonych Klientów. Jeśli Państwa firma zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych, to z pewnością nasza oferta hurtowa będzie spełniała Państwa oczekiwania. Więcej wiadomości uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie.

Pierogi gotowe

Czy to możliwe, by przygotowanie smacznego i pełnowartościowego obiadu zajmowało dosłownie tylko chwilę? Oczywiście, że tak. Udowadniamy to już od 25 lat! To bowiem właśnie wtedy postanowiliśmy oferować Polakom wysokiej jakości pierogi mrożone. Takie, które trafią w gusta zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.
Gdzie leży tajemnica naszego sukcesu? Nasze pierogi mrożone produkujemy w tradycyjny sposób i wyłącznie z wysokiej jakości składników. Właśnie dlatego za każdym razem smakują tak świetnie. Do naszych klientów należy tylko wybór smaków. Tych jest naprawdę wiele. Z kapustą i grzybami, z mięsem, ruskie, z wiśniami, z truskawkami, ze szpinakiem... Tu każdy znajdzie coś dla siebie. To wszystko sprawia, że nasze pierogi mrożone od lat cieszą się wśród Polaków ogromną popularnością. I to nie tylko tych, którzy nie mają czasu gotować lub po prostu nie lubią tego robić.
Nasze pierogi mrożone doceniają nawet gospodynie domowe, które przecież na gotowaniu znajdą się jak nikt inny. To najlepszy dowód na jakość naszych pierogów.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28