Katalog firm

A-AAron

AAron to znany zakład usług pogrzebowych, od lat specjalizujący się w organizacji pięknych ceremonii pogrzebowych. Dbamy o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości żałobnej, przygotowujemy zmarłego do pochówku, organizujemy transport żałobników. Oprócz tego, w imieniu rodziny, załatwiamy sprawy w urzędach.

Firma pogrzebowa

Nasza firma pogrzebowa Katowice AARON oferuje kompleksową organizację pochówku dla osób każdej wiary. Zakład cieszy się dużą uznaniem wśród klientów. Tworzony jest przed doświadczone osoby, które pracują w branży już od wielu lat. Pochówek odbywa się w zgodzie z zasadami danego wyznania.
Fachowość oraz terminowość to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Korzystne stawki sprawiają, że niemal każdy może zorganizować bliskiej osobie godny pochówek. Istnieje możliwość natychmiastowej wypłaty zasiłku pogrzebowego, dzięki czemu uzyskamy pieniądze niezbędne nam do opłaty usług pogrzebowych. Część świadczonych usług jest całkowicie darmowa m.in. całodobowy transport zwłok, oprawa muzyczna, kolorowe tablice.
Cena pozostałych usług nie należy do wygórowanych. Przedsiębiorstwo posiada eleganckie i niezawodne karawany - zarówno standardowe, jak i specjalistyczne. Ponadto istnieje opcja wynajęcia komfortowego busa lub autobusu, który pozwala na bezpieczny transport uczestników uroczystości pogrzebowej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Jedyną rzeczą w życiu, której możemy być pewni jest śmierć. Nie ma możliwości uchylić się od niej i chcąc nie chcąc musimy się z nią pogodzić. Firma Zeus jest zakładem pogrzebowym, prowadzącym swą dzi...