Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej okaże ci niezbędne wsparcie i zrozumienie, w przypadku gdy nie radzisz sobie z depresją, ewentualnie nerwicą lub innym problemem o podłożu psychicznym. Nasi psychoterapeuci są gotowi państwu pomóc, jednocześnie posiadają wszelkie kompetencję by rozpocząć leczenie lub zwalczanie danego problemu zdrowotnego.

Terapia depresji u dzieci

Jeżeli nasze dziecko zmaga się z depresją, to trzeba pamiętać aby nie pozostawiać je z takim problemem same, jednocześnie skorzystać z pomocy i wsparcia kogoś, kto rzeczywiście posiada predyspozycje niezbędne do reagowania oraz działania właśnie w tym aspekcie.
Leczenie depresji u dzieci we Wrocławiu to coś z czym Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej ma do czynienia niemal każdego dnia, zresztą fachowcy jakich tutaj spotkamy dysponują wiedzą jaka gdy chodzi o leczenie depresji u dzieci Wrocław zawsze okazuje się nader przydatna. Z tego też powodu warto przeanalizować wszystkie powody, dla których pomoc ze strony wykwalifikowanych psychoterapeutów to nie tylko coś o czym trzeba pamiętać, ale jednocześnie szansa i okazja aby pomóc naszemu dziecku.
Niech leczenie depresji u dzieci we Wrocławiu ma nie tylko uzasadnione podstawy lecz jednocześnie sprawi iż nasze dziecko poczuje się znacznie lepiej. Skorzystajmy zatem z możliwości jakie niesie za sobą terapia typowo behawioralna a dzięki niej zyska zwłaszcza nasze dziecko.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik od wielu lat działa w branży psychologii i psychoterapii, obsługując klientów o najbardziej złożonych problemów, zawsze starając się wspólnie z nimi znaleźć ich właściwe rozwiązanie. Kobie...