Katalog firm

Zeus

Jedyną rzeczą w życiu, której możemy być pewni jest śmierć. Nie ma możliwości uchylić się od niej i chcąc nie chcąc musimy się z nią pogodzić. Firma Zeus jest zakładem pogrzebowym, prowadzącym swą działalność na terenie Śląska. Poza dwoma punktami w Katowicach, w tych trudnych chwilach można skontaktować się z nimi również dzięki stronie internetowej http://www.pogrzeby-katowice.pl/.

Transport zwłok

Działająca na rynku firma ZEUS oferuje usługi pogrzebowe o charakterze kompleksowym. Wysoka jakość obsługi oraz odpowiednie przygotowanie i podejście do osób pogrążonych w żałobie są tym, co wyróżnia firmę. Świadczy ona usługi kierowane do różnych grup wyznaniowych i jest czynna całodobowo. Zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych, załatwianiem wszelkich spraw urzędowych kończących się wydaniem aktu zgonu i wypłacaniem zasiłków pogrzebowych w zaledwie kwadrans. Dodatkowo, umożliwia międzynarodowy transport zwłok odpowiednio przystosowanymi do tego celu pojazdami. Ponadto, posiada w swojej ofercie szeroki asortyment trumien, urn, tabliczek i krzyży oraz kwiatów tradycyjnych i florystycznych, a także oprawę fotograficzną i muzyczną (ta ostatnia świadczona jest bezpłatnie z wykorzystaniem trąbki). Zapewnia profesjonalną, wysokojakościową obsługę żałobników ceremonii pogrzebowych i przewóz uczestników pogrzebu minibusami lub autobusem. Zajmuje się także kremacjami oraz ekshumacjami zwłok.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

AAron to znany zakład usług pogrzebowych, od lat specjalizujący się w organizacji pięknych ceremonii pogrzebowych. Dbamy o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości żałobnej, przygotowujemy zmarłego do...