Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Baspanel pragnie Państwu zapewnić najlepsze i najtrwalsze materiały, które możecie wykorzystać podczas budowy obiektów przemysłowych. Nasze artykuły można również wykorzystywać w dziedzinie chłodnictwa. Zapewniamy Wam płyty warstwowe, które sprawdzone są poprzez badania i testy jakości. Warto zaufać nam oraz naszym płytom warstwowym.

Płyta warstwowa

Firma Baas - Panel istnieje na rynku od 1998 roku, działając z powodzeniem zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Oferta omawianej firmy skupia się głównie na produktach szeroko wykorzystywanych w branży chłodniczej oraz budownictwie przemysłowym.
Produkty jakie proponuje firma to różnego rodzaju płyty warstwowe, wyposażone w różne typy rdzenia - od styropianowego, poprzez poliuretanowe, aż po rdzenie z wełny mineralnej. Tego typu płyty stosuje się przy budowie obiektów przemysłowych (np. mroźni, chłodni, przechowalni), hali magazynowych lub produkcyjnych, pawilonów handlowych. Nadają się również do budowy hal sportowych, czy obiektów administracyjnych i biurowych. Można ich również używać do docieplenia stropów i ścian istniejących budynków.
W ofercie omawianego przedsiębiorstwa znajdą się również takie artykuły jak drzwi chłodnicze czy rozmaite akcesoria i elementy montażowe, Baas - Panel jest członkiem-założycielem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA, zaś jej produkty posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03