Katalog firm

Pracownia automatyki

Inteligentny i bezpieczny budynek to sukces, którego osiągnięcie możliwe będzie we współpracy z Pracownią Automatyki. Proponujemy wykonanie sprawdzonych i skutecznych systemów najlepszych producentów. Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia, gwarantując zawsze jakość oraz dobre ceny.

Systemy BMS

Paut to firma, która zajmuje się budową nowoczesnych systemów, które sprawiają, że Twój budynek staje się zautomatyzowany, inteligentny. System BMS, to system, który pomaga zarządzać oraz sterować Twoim budynkiem. Dzięki niemu uzyskujesz kontrolę nas zamontowanymi instalacjami i systemami.
Duża wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim współpraca z firmami światowej sławy sprawiają, że nasza firma pokonała już wiele przeciwności i zrealizowała niejedno duże przedsięwzięcie. Wykonaliśmy zlecenia dla osób prywatnych, firm, a nawet budynków publicznych. Automatyczne systemy pomagają obniżyć koszty eksploatacji budynku, zaoszczędzić pieniądze, a także zadbać o środowisko. Tworzymy projekty, które następne wcielamy w życie.
Działamy od początku, aby cała praca była wykonana rzetelnie. Jesteśmy profesjonalistami. Dzięki naszemu wsparciu, doradzimy Ci w co warto zainwestować, jak używać naszych systemów. Będziesz mieć pełną kontrolę nad Twoją firmą, pracownikami, a także bezpieczeństwem budynku.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

Firma M-System to wieloletnie doświadczenie i profesjonalne rozwiązania bezpieczeństwa dla gospodarstw domowych i firm. W ofercie posiadamy systemy antywłamaniowe, przeciwpożarowe, telewizję przemysło...