Katalog firm

Kategorie


Elektro Klima

Firma Elekto Klima zajmuje się montażem inteligentnych rozwiązań dla wszelkiego typu pomieszczeń. Wśród oferowanych usług znajdują się montaż automatycznie sterowanych bram, monitoring, klimatyzacja, odkurzacze centralne i inne. Jeśli szukasz interesujących rozwiązań, które ułatwią Ci użytkowanie budynku, zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne

Elektro-klima to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie planują kupić nowoczesne i bardzo wydajne odkurzacze centralne Elbląg. Odkurzacze centralne to stosunkowo nowoczesne rozwiązanie, które z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie w oczach gospodyń domowych.
Jeżeli uważają Państwo, że robienie porządków w swoim mieszkaniu nigdy nie może sprawiać przyjemności, to po zakupie naszych odkurzaczy centralnych bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Na wszystkie nasze urządzenia oferujemy Państwu, aż 7-letniej gwarancji, która obok pozytywnych opinii naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.
Nasza firma cały czas podąża za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertą, do ciągle zmieniających się trendów na rynku. Profesjonalne odkurzacze centralne Elbląg to doskonałe rozwiązanie nie tylko do pomieszczeń biurowych i pomieszczeń użyteczności publicznej, ale również do mieszkań prywatnych.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje ogrzewania. Wykonujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, systemy rekuperacyjne i wentylacyjne. Wśród naszych usług znajduje...