Katalog firm

Abaco

Jeżeli interesuje Państwa tania rachunkowość dla firm na światowym poziomie, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Rachunkowość to nie tylko nasza codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja. Dzięki nam Państwa firma będzie działać sprawnie i w 100% legalnie.

Prowadzenie rachunkowości

Strona internetowa http://www.abacosc.pl/ zawiera informacje o uslugach wykwalifikowanych księgowych z firmy posiadającej sześcioletnie tradycje działalności na rynku biur rachunkowych w Polsce. Doświadczenie i profesjonalizm pracowników tego przedsiębiorstwa gwarantuje wysoką jakość usług oraz pewność poprawnego wykonania zleconych zadań.
Biuro rachunkowe obsługuje klientów w sposób osobisty, bądź zdalny za pomocą sieci Internet. To rozwiązanie pozwala na usprawnienie komunikacji, a także stanowi duże udogodnienie dla wszystkich klientów abacosc.pl Nie jest to jedyny sposób, w który przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. W celu ciągłego usprawniania procesu zarządzania i komunikacji Abaco oferuje swojej klienteli specjalny program do wystawiania faktur oraz przesyłania dokumentów.
Wyjątkowe oprogramowanie jest kompatybilne z rozwiązaniami stosowanymi w firmie i jego stosowanie znacząco poprawia wydajność pracy wynajętych księgowych. Obrazu całości dopełni miła i pomocna obsługa, która indywidualnie dostosuje ofertę do potrzeb i możliwości klienta.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Oddział Ergo Hestia Lublin zaprasza do zapoznania się z korzystną i ciekawą ofertą ubezpieczeń. Wśród propozycji znajdują się zarówno polisy indywidualne, jak i atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Doś...