Katalog firm

Kategorie


Petmar

Działająca od 1999 roku na lubelskim rynku firma Petmar oferuje szeroki wybór pokryć dachowych oraz artykułów pochodnych. Oferta obejmuje min. bachodachówki, gonty bitumiczne, rynny, jak również okna dachowe oraz systemy dociepleń budynków. Petmar służy swoim klientom nie tylko szerokim asortymentem, ale również fachowym doradztwem i profesjonalną pomocą przy montażu.

Dachówka

Petmardachy.pl to strona internetowa, która została uruchomiona przez przedsiębiorstwo Petmar. Docelowo ma ona zaznajamiać internautów z szeroką ofertą lubelskiej firmy. Usługa pozwala też na zamówienie usług specjalistów wyszkolonych w dekarstwie, którzy wykonują pokrycia dachowe na domach mieszkalnych i budynkach gospodarczych.
Szeroki asortyment materiałów, wśród których znajduje się oczywiście blachodachówka, daje pewność, że każdy klient znajdzie opcję najbardziej odpowiadającą jego potrzebom. Ponadto ceny za wykonanie zlecenia nie są sztywne. Specjaliści przedsiębiorstwa Petmar dokonują wyceny na podstawie warunków zastanych na miejscu. Jeśli warunki stawiane przez firmę wydają się klientowi zbyt wygórowane istnieje możliwość renegocjacji cen.
Konkurencyjność firmy Petmar to jedna z najważniejszych cech tego przedsiębiorstwa. Szczególnie podkreśla to strona internetowa http://www.petmardachy.pl/1003/blachodachowki, która obok tego atrybutu wymienia też wiarygodność oraz otwartość w kontaktach z wszystkimi klientami.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332