Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Profesjonalny dobór soczewek i okularów, kompleksowa opieka i ochrona wzroku, badania okulistyczne, sprzedaż najwyższej jakości produktów optycznych - to najważniejsza część działalności firmy Ocular Canda - sieci salonów optycznych, znajdujących się w Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie i kanadyjskim Toronto.

Badanie wzroku

Ocular Canada to firma, która od 18 lat w swoich salonach zlokalizowanych w Polsce i zagranicą dostarcza klientom wysokiej jakości soczewki, oprawki i akcesoria optyczne. W salonach optycznych optyk Gdańsk wykona profesjonalne badanie wzroku, pomoże wybrać najlepiej pasujące oprawki i soczewki.
W bogatym asortymencie Ocular Canada znajdują się soczewki okularowe, kontaktowe oraz akcesoria optyczne, w skład których wchodzą futerały, płyny do mycia okularów, ściereczki i łańcuszki. Firma posiada także w ofercie oprawki znanych i cenionych firm (Dior, Versace, Chanel, Tom Ford) zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, które świetnie wpisują się w obowiązujące trendy modowe. Doświadczeni styliści zadbają, aby oprawki pasowały jak najlepiej do kształtu Twojej twarzy i podkreślały oczy.
W salonie optycznym Ocular Canada kompleksowo zadbasz o swój wzrok i poprawisz jakość widzenia. Szeroki wybór produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają wysokiej jakości i nowoczesnego designu.
Wejdź na stronę http://ocularcanada.pl/salon-gdansk/, aby uzyskać szczegółowych informacji na temat naszej oferty usługowej i produktowej.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Firma Grabowscy to salon optyczny, który zaprasza do siebie wszystkich mieszkańców Radomia oraz okolic, którzy mają problemy ze wzrokiem. U nas zakupicie najlepsze okulary oraz soczewki, które będą zb...